ÚNOR 2017

Pokladna je otevřena: PONDĚLÍ - ČTVRTEK 8 - 17 hodin a PÁTEK 8 - 15 hodin a vždy 1 hodinu před představením!

Vstupenky je možné zakoupit nově v internetovém předprodeji a také v Turistickém informačním centru (Náměstí Přemyslovců 165).

Rezervace vstupenek je na tel.: 325 512 253, Obchodní oddělení divadla 325 511 210.

POZOR!!!

Vstupenky rezervujeme pouze na 5 dní od data rezervace, maximálně však 3 dny před konaným představením! V posledních třech dnech před konaným představení není možné již vstupenky rezervovat, ale koupit pouze v přímém prodeji!

Prosíme všechny návštěvníky divadla, aby svá místa v hledišti zaujali včas a nerušili svým pozdním příchodem ostatní diváky a účinkující!

PŘÍSNÝ ZÁKAZ VSTUPU DO HLEDIŠTĚ S JÍDLEM A PITÍM!

7.2.2017 19.00 VEČERY V KLUBU

120,- Kč

Tradiční pořad Večery v klubu se vrací a tentokrát bude hostem Michal Horáček a Petr Hrach s kapelou.

Malá scéna.

14.2.2017 19.30 ŠMOLDASŮV DRZÝ JAZZYK

250,- Kč

Otec a syn Šmoldasovi + ANTIKVARTET Dušana Vančury

Nový pořad s Ivo Šmoldasem, jeho synem Liborem, výborným jazzovým kytaristou a příjemným čtyřhlasým hudebním seskupením, jehož zakladatelem a uměleckým vedoucím je dlouholetý člen Spirituál kvintetu - zpěvák, kontrabasista a textař Dušan Vančura
Ivo Šmoldas
Libor Šmoldas jazzový kytarista
Dušan Vančura dlouholetý člen Spirituál kvintetu
Antikvartet ve složení:
Magdalena Bartošková – zpěv (soprán), perkuse
Zuzana Vančurová – zpěv (alt), perkuse
Štěpán Štrupl – zpěv (baryton), perkuse
Dušan Vančura – zpěv (bas), klavír, perkuse, um.vedoucí

16.2.2017 8.30 a 10.00

PERNÍKOVÁ CHALOUPKA

60,- Kč

Dopolední pohádka pro školy a školky.

Produkce: Divadlo Nymburk s.r.o.

18.2.2017

14.30

ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA A O MARUŠCE A DVANÁCTI MĚSÍČKÁCH

60,- Kč VYPRODÁNO

PREMIÉRA
Divadelní soubor Hálek uvádí hudební pohádky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře na motivy filmu Tři bratři.

20.2.2017

19.30

KATAPULT - KLADIVO NA ŽIVOT

320,- Kč

Koncert známé rockové kapely Katapult!

22.2.2017 19.30
KAŽDÉMU JEHO PSYCHOTERAPEUTA

250,- Kč, senioři 150,- Kč

Nová komedie ve čtyřech sezeních!
Co se může přihodit, když se zlodějíček vetře do psychoterapeutické ordinace a je "vpuštěn" na pacienty? Co se stane, když začne léčit "selským" rozumem?

Psychoterapie je stále vyhledávanějším oborem. I u nás stoupá počet lidí, kteří trpí poruchami nejrůznějších duševního života a vzhledem k tomuto stavu vzrůstá i počet psychoterapeutických ordinací a také počet léčebných praktik a teorií. Žádný div, že se na trhu, vedle seriózních psychoterapeutů především z řad psychiatrů a psychologů, objevuje i nemálo šarlatánů. A právě do tohoto prostředí zabloudí Felix Bollmann, zlodějíček pracující v obchodních domech. Muž, který se ve svém pohnutém životě může prokázat i studiem několika semestrů zvěrolékařství. Bollmann - podvodníček s otevřeným srdcem a s nesmírnou pohotovostí. On je tím, koho člověk potkává jen zřídka kdy: počestný podvodník... Co se všechno může stát, když takovýhle typ zabloudí do psychoterapeutické praxe a když je vpuštěn na pacienty? Něco, co se stává i v životě: cosi docela pozoruhodného - v psychodžungli se najednou rozjasní a Bollmann slaví terapeutické triumfy! Jak podivné se zdají být jeho metody, tak obdivuhodné jsou výsledky. Laik žasne, odborník se diví! A tak se Bollmann stávákavalírem neurotiků, který připomíná starou medicinskou moudrost: existenci uzdravující síly člověčenství. Že si při tom i Bollmann přijde na své, to je věcí cti - ale vlastně je to vedlejší.
Na své si ale rozhodně přijde především publikum.

Hrají: Braňo Polák, Eva Decastelo, Barbora Mottlová, Uršula Kluková / Hana Sršňová, Václav Upír Krejčí / Martin Pošta, Lukáš Toman Paclt, Pavel Procházka

Režie: Jaroslav Kříž

Produkce: Divadlo Nymburk s.r.o.


25.2.2017

19.30

A/ PANKRÁC ´45

340,- Kč vstupenky

„Casting na popravu“ – Fiktivní příběh založený na skutečných událostech. Konec léta roku 1945. V Tichomoří končí druhá světová válka, Evropa se začíná vypořádávat s jejími důsledky. V Československu probíhá zatýkání nacistických zločinců, loajálních Němců, ale také skutečných i domnělých českých pomahačů nacistického režimu. Toto zatýkání a vyšetřování se týká i slavných osobností. V jedné cele se v pankrácké věznici sejdou herečky Adina Mandlová a Lída Baarová, Hana Krupková, spolupracovnice parašutistů výsadku SILVER A, židovka Julie a neznámá žena. Kdo z nich bude odsouzen? Stačí k tomu, že Adina Mandlová natočila za války jeden německý film? Že byla Lída Baarová před válkou milenkou Josepha Goebbelse? Jak se provinila Hana Krupková, která pomáhala parašutistům? A přeživší z Osvětimi Julie? Jaké tajemství si s sebou nese ona neznámá? Hra Martiny Kinské vznikla na základě skutečných životních událostí jednotlivých postav.
Představení získalo nominaci na Cenu divadelní kritiky v kategorii Nejlepší poprvé uvedená česká hra roku 2015.

Hrají: Klára Cibulková, Réka Derzsi, Eva Josefíková, Andrea Buršová, Bohdana Pavlíková

 

Režie: Martina Kinská

Produkce: Švandovo divadlo na Smíchově

25.2.2017

21.15

DISKUZE K TÉMATU

Zdarma

Švandovo divadlo, Ústav pro studium totalitních režimů a Hálkovo městské divadlo Nymburk si Vás dovolují pozvat na diskuzi k tématu Pankrác ´45.

Relativita viny, vášně a msty po skončení války, známí i neznámí kolaboranti, nebo jen oběti svých iluzí?

Akce se koná 25. února 2017 na malé scéně Hálkova divadla. Začátek představení v 19.30 hodin, Začátek diskuze ve 21.15 hodin.

Hosté: historik Jaroslav Čvančara, herečka Klára Cibulková, autorka inscenace Martina Kinská.

Moderátor: historik a ředitel ÚSTR Zdeněk Hazdra

Z důvodu omezené kapacity si rezervujte místa na tel. 325 511 210 nejpozději do 23.2.2017.

27.2.2017 19.30

K3/ PRACHY!!!

390,- Kč vstupenky

Doprodej vstupenek od 16.1.2017.

Jean připravuje večeři na oslavu narozenin svého manžela, mírného účetního Henryho. Každou chvíli mají přijít hosté, ale oslavenec má zpoždění. Když konečně přijde, Jean ho nepoznává - Henry chce okamžitě emigrovat do Barcelony! Má k tomu ovšem pádný důvod: v metru omylem sebral cizí kufřík nacpaný bankovkami v hodnotě tři čtvrtě milionu liber. Ponechat si evidentně špinavé peníze je však těžší než k nim přijít. Jakmile se na scéně objeví dva policisté, přátelé Vic a Betty a drzý taxikář Bill, rozpoutá se zběsilá hra na kočku a myš plná nečekaných zvratů, v níž se oba manželské páry snaží pomocí falešných identit za každou cenu peníze udržet. Brilantní fraška se s obrovským úspěchem hrála po celém světě.

Hrají: Vanda Hybnerová, Ondřej Vetchý, Richard Trsťan, Michal Novotný, Jiří Štrébl, Nela Boudová /Sabina Laurinová, Pavel Kikinčuk, Zdeněk Košata / Rudolf Slivka
Produkce: Divadlo Palace

DÁRKOVÉ POUKAZY V PRODEJI!
29
29.11.2016

Novinka!
Dárkový poukaz na vámi zvolenou částku nyní na pokladně divadla! Platnost poukazu je 6 měsíců.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
08
08.4.2013

NÁŠ ONLINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK SLOUŽÍ POUZE PRO PRODEJ.

REZERVACE JE MOŽNÁ POUZE TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ NA POKLADNĚ DIVADLA A V TURISTICKÉM INFORMAČNÍM CENTRU!!!

NOVĚ MOŽNOST PLATBY KARTOU!!!
26
26.9.2012

Od 26.9.2012 můžete na pokladně divadla své vstupenky uhradit bezhotovostně - pomocí platební karty! Platit kartou nelze pouze přístavky a pohádkovou permanentku.

PODMÍNKY REZERVACE VSTUPENEK
18
18.11.2011

Obchodní sděleni divadla:

Vstupenky rezervujeme pouze 5 dní od data rezervace, maximálně však 3 dny před konaným představením! V posledních třech dnech před konaným představení není možné již vstupenky rezervovat, ale koupit pouze v přímém prodeji!Zobrazit všechny novinky »
odebírat zrušit zasílání novinek