ŘÍJEN 2014

Na programu se stále pracuje. Sledujte aktualizace!

Pokladna je otevřena: PONDĚLÍ - ČTVRTEK 8 - 17 hodin a PÁTEK 8 - 15 hodin a vždy 1 hodinu před představením!

Vstupenky je možné zakoupit nově v internetovém předprodeji a také v Turistickém informačním centru (Náměstí Přemyslovců 165).

Rezervace vstupenek na tel.: 325 512 253, Obchodní oddělení divadla 325 511 210.

POZOR!!!

Vstupenky rezervujeme pouze na 5 dní od data rezervace, maximálně však 3 dny před konaným představením! V posledních třech dnech před konaným představení není možné již vstupenky rezervovat, ale koupit pouze v přímém prodeji!

Na jednu vstupenku nelze rodič + dítě na klín!

Prosíme všechny návštěvníky divadla, aby svá místa v hledišti zaujali včas a nerušili svým pozdním příchodem ostatní diváky a účinkující!

MALÁ SCÉNA = foyer divadla, sedadla nejsou číslována!!!

U dopoledních představení pro školy a školky není možný předpodej vstupenek. Vždy se raději předem telefonicky informujte o obsazenosti. Vstupenky se v den konání představení prodávají pouze na pokladně divadla. Vstupenka není na konkrétní místo, ale po domluvě s uvaděčkou budete usazeni.

A = abonentní představení

 

 

 

Prodej abonmá na pokladně divadla do 12.9.2014!

Od 15.9.2014 bude zahájen prodej vstupenek na představení VYHAZOVAČI a OTEVŘENÉ MANŽELSTVÍ.


PROGRAM ABONMÁ NALEZNETE ZDE!

 


2.10.2014 18.00

BOHEMIA BALET - CARMINA BURANA

120,- Kč, senioři a děti 80,- Kč vstupenky

Světoznámá kantáta Carla Orfea Carmina Burana v choreografickém pojetí Ivanky Kubicové a v podání Bohemia Baletu zachovává základní myšlenku Orffova díla, není avantgardním experimentem. Taneční pohyb vychází z kořenů lidového tance a přirozeného pohybu, jehož charakter a podoba je tvarována fascinujícími rytmickými strukturami Orffovy hudby a texty středověkých písní potulných mnichů.. Celé dílo uvádí postava Smrtky, jež za sebou vede procesí smrtelníků. Týž obraz se opakuje v závěru díla, kdy se znovu vrací úvodní píseň. Mezi těmito dvěma procesími se odehraje celá mozaika obrazů a nálad, v nichž se objevují různé postavy – žebraví mniši, pijáci v taverně, karbaníci, trhovci, ženy, báby, dívky a chlapci a ovšem Smrtka, do jejíž náruče, od momentu našeho zrození, pomalu spějeme

+ druhé jednání Labutího jezera


4.10.2014
14.30
ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA

60,- Kč

vstupenky

Sobotní pohádka pro děti.

Klasické provedení známé a oblíbené pohádky pro děti, plné krásných písní. Po kletbě zlou sudičkou zachraňuje spící princeznu a celé království krásný princ.

Produkce: Divadlo Nymburk s.r.o.

VSTUPENKY JSOU V PRODEJI!!!


8.10.2014
18.00
FORBÍNA Č. 3

50,- Kč

vstupenky

MALÁ SCÉNA

Nymburské Nové divadelní studio uvádí pořad - Herci baví publikum

V ukázkách z her účinkují:

Králobraní od L.Langra - Bedřiška Rybáčková, Zdenek Havlas, Miky Mejstřík j.h., DS Jiří z Poděbrad

Dvě vdovy - Sylva Triantafillou, Věra Dittrichová, div. Spolek Tesseris

Lakomec od Moliera - Miky Mejstřík, Věra Dittrichová, Jarda Šturma, Maruška Vítů, Matyáš Baláš, div. Studio Nymburk

Loutka - Petr Pištěk - herec a loutkař

Tomáš Fürbacher - kytara, zpěv

Dva pod mostem a zbytek na něm - František Černý a Jiří Jeník, režie Zdenek Piskáček, DS Klicpera Sadská

Večerem provází Amálka Stehnová.

11.10.2014
19.30
PAŠÁCI & HADI

120,- Kč

vstupenky

Na motivy Čapkova R.U.R., podle scénáře Michala Douši a chlapců z undergroundového plátku nazvaného ZDUŘ a v režii Oskara Holoubka uvádí DS JeLiTa novou divadelní hru -Pašáci & Hadi.

Rabbi Löew, doktor Frankenstein či průmyslník Rossum - ti všichni jsou v dějinách literatury známí svou posedlostí stvořit umělého člověka, bytost dokonalou, absolutně poslušnou a nadlidskou svými vlastnostmi i schopnostmi. Nyní bude dějištěm zrodu nadčlověka místo,kam takový tvor již z podstaty věci patří - střední škola. Do práce se totiž dala temná osoba v bílém plášti, Doyle, a její největší pomocník, technická finesa sovětské éry dataprojektorů- MEOTAR. Z předchozích zkušeností v klasických dílech jsme poučeni, že podobné pokusy nedopadaly dobře a není důvod se domnívat, že tento výbušný koktejl by mohl skončit jinak...Divadelní soubor Jedinečných Lidových Taškářů vás tímto zve na komediálně laděný horor ze střední školy, kde se blbost stala principem a kde účel posvětil všechny prostředky.

Hrají:Vanda Schwarzová, Aneta Mýtová, Filip Roskovec, David Hanton, Daniel Plachý, MartinHanton, Tereza Haníková, Eliška Frankeová, Dominik Renč, Tomáš Formánek, Žaneta Martínková, Dominika Sabáková, Karolína Kropáčková, Daniel Mrkvička, Milan Kyncl, Michal Douša, Martin Fritzl a další!

VSTUPENKY JSOU JIŽ V PRODEJI!!!

13.10.2014
19.30
CAVEMAN

350,- Kč

vstupenky

Máte chuť se rozesmát až k slzám? Přijďte se podívat na slavnou one man show o tom, co dělá muže mužem a ženu ženou, o rozdílech mezi námi, o lásce, partnerství a vtipně utajených kvalitách obou pohlaví.

4. + 5.řada přízemí a 3. + 4.řada balkon jsou v prodeji v síti TICKETPRO.

VSTUPENKY JSOU JIŽ V PRODEJI!!!


16.10.2014
8.30 a 10.00
PRINC BAJAJA

60,- Kč

Dopolední pohádka pro školy a školky.

18.10.2014
14.30
ČERT A KÁČA

60,- Kč

vstupenky

Sobotní pohádka pro děti.

Úsměvné představení o hubaté Káče, chytrém ovčákovi a napálených čertech s písničkami Antonína Hlavičky.

Napsal: Jiří Teper, Režie: Adolf Toman, Hudba: Antonín Hlavička

Produkce: Divadlo Nymburk s.r.o.

Hrají: Tereza Tomanová, Lukáš Toman Paclt, Jaroslav Šturma, Miky Mejstřík a Jiří Vetešník

22.10.2014
19.30
VEČERY V KLUBU

120,- Kč

Talkshow Jardy Kříže a Davida Šitavance.

Povídání s hosty a hudebním doprovodem.

Malá scéna

23.10.2014
19.30
VYHAZOVAČI - A

340,- Kč

vstupenky

Představení (nejen) pro mladé...Neuvěřitelně vtipný a nesmírně lidský příběh, především pro mladší publikum, se točí kolem disco clubu Cinders. Čtyři vyhazovači, na první pohled tvrdí a ostřílení chlapíci, kteří se musí pohotově rozhodnout, náctiletí hoši připravující se na svůj velký večer, roztomilé nakadeřené slečny užívající si narozeninovou párty, 1 kněz, 2 rapeři a mnoho dalších postav ztvárněných čtyřmi zpívajícími herci. Komická paleta lidských charakterů, z nichž ovšem každý nabízí svůj osobitý příběh. Energií sršící hudební komedii doplňuje skvělá hudba a písně Ondřeje Brzobohatého.

Hrají: Ondřej Brzobohatý/Přemysl PálekErnesto ČekanVojtěch HájekPetr Vágner

Produkce: Divadlo Radka Brzobohatého

Autor: John Godber, režie: Marián Kleis, hudba: Ondřej Brzobohatý

DOPRODEJ VOLNÝCH VSTUPENEK OD 15.9.2014!


25.10.2014
19.00
10 let skupiny CROSSBAND

120,- Kč ,

vstupenky

Výroční koncert.

Malá scéna

 

Divadelní etiketa

  • Do divadla přicházíme vždy včas, abychom si v klidu mohli odložit v šatně a usadit se na svá místa. Jestliže se opozdíme, požádáme uvaděčku, aby nás usadila tam, kde budeme nejméně rušit svým příchodem. Slušnost je počkat do přestávky.
  • Nejlépe ještě v šatně vypínáme mobilní telefony.

  • Při představení nejíme ani nepijeme, netelefonujeme, nefotíme ani nenatáčíme produkci.

  • Po začátku představení již nekonverzujeme, a to ani šeptem, nenakláníme k sobě hlavy a v žádném případě nešustíme pytlíky od bonbónů. Cokoliv žvýkat a cumlat je v hledišti neslušné.
  • Tleskáme vždy po skončení jednání, po němž následuje přestávka. Při závěrečné děkovačce tleskáme, dokud se zvedá opona. V divadle se tleská co nejvíce, je to odměna hercům za jejich odvedený výkon.  Během děkovačky neodcházíme, je to nezdvořilé vůči těm, kteří účinkovali. Na konci představení tleskáme vždy, i když se nám nelíbilo, v takovém případě tleskáme alespoň krátce.
POHÁDKOVÁ PERMANENTKA
08
08.10.2014

Ušetřete na vstupném!

Permanentka zahrnuje 10 vstupů na sobotní odpolední pohádky. Po předložení permanentky na pokladně divadla Vám bude vystavena vstupenka na vybranou pohádku. Platnost permanentky do 30.5.2015!

Permanentka je přenosná, můžete ji zapůjčit jiné osobě.

Prodej permanentek pouze na pokladně divadla od 8.září 2014. Cena 500,- Kč.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
08
08.4.2013

NÁŠ ONLINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK SLOUŽÍ POUZE PRO PRODEJ.

REZERVACE JE MOŽNÁ POUZE TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ NA POKLADNĚ DIVADLA A V TURISTICKÉM INFORMAČNÍM CENTRU!!!

NOVĚ MOŽNOST PLATBY KARTOU!!!
26
26.9.2012

Od 26.9.2012 můžete na pokladně divadla své vstupenky uhradit bezhotovostně - pomocí platební karty! Platit kartou nelze pouze přístavky, pohádkovou permanentku a vstupenky zakoupené přes systém Ticketstream.

PODMÍNKY REZERVACE VSTUPENEK
18
18.11.2011

Obchodní sděleni divadla:

Vstupenky rezervujeme pouze 5 dní od data rezervace, maximálně však 3 dny před konaným představením! V posledních třech dnech před konaným představení není možné již vstupenky rezervovat, ale koupit pouze v přímém prodeji!Zobrazit všechny novinky »
odebírat zrušit zasílání novinek